خاویارهای محبوب فروشگاه ما کدام‌ها هستند؟

خاویار بلوگا و زیر دسته های آن از محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین خاویارها می‌باشند. در این دسته محبوب‌ترین خاویار بلوگا امپریال و امپریال سلکشن می‌باشد. در دسته محبوب‌ترین‌ها می‌توان به خاویار رویال بری اشاره کرد. خاص‌ترین نوع خاویار در فروشگاه ما در صورت موجود بودن در انبار، خاویار الماس می‌باشد که از خاص‌ترین و محبوب‌ترین خاویارها برای مشتریان عزیز می باشد.

چند نوع خاویار در ایران داریم؟

ایران چهار نوع خاویار در دسته بندی به شکل زیر را دارد:

  • خاویار بلوگا
  • خاویار بری
  • خاویار آسترا
  • خاویار سوروگا

نحوه ارسال خاویار به چه صورت می باشد؟

تمام سفارشات دریافت شده از مشتریان چه در شهر تهران و چه در شهرستان‌ها به همراه یخ و کیف مناسب ایزوترمیک حمل می شود که قابلیت ایزوله کردن سرما مناسب برای نگهداری خاویار را دارا می باشد. هم‌چنین مشتریان تهرانی عزیز از خدمات ارسال رایگان نیز بهره‌مند هستند.

نحوه پرداخت کالا به چه صورت می باشد؟

مشتریان محترم در شهر تهران می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی ما به  آدرس  www.caviarcultureco.com و پرداخت به صورت اینترنتی اقدام به خرید کنند، همچنین خریداران در شهر تهران می‌توانند در محل اقدام به پرداخت مبلغ کالای خود بکنند. عزیزان در شهرستان‌ها نیز امکان پرداخت اینترنتی خواهند داشت و همین‌طور می‌توانند از طریق کارت به کارت کردن اقدام به پرداخت فاکتور خود بکنند.

نحوه بسته بندی و سرد نگه داشتن خاویار و ارسال آن به چه صورت می باشد؟

تمامی محصولات ارسالی ما همراه یخ و بسته بندی ایزومتریک که قابلیت نگهداری سرما تا ساعت ها را دارا می باشد.

بسته به نوع سفارش و مقصد کالا بسته بندی به همراه کیف، فوم باکس یا کیف‌های ایزو متریک واکسنی به همراه یخ مناسب حمل می‌شود.

مراکز فروش خاویار کالچر در تهران و ایران کجاست؟

مرکز تولید و فرآوری شرکت کالچر در استان مازندران، شهر ساری، پایین گلماء واقع است که امکان فروش خاویار به صورت مستقیم از خود مزرعه امکان پذیر می‌باشد.

دفتر فروش کالچر در شهر تهران پذیرای خریداران و مهمانان عزیز به آدرس تهران ،خیابان وزراء کوچه بیست و نهم پلاک ۱۹ مجموعه کالچر می‌باشد.

نحوه خرید حضوری به چه صورت می باشد؟

مهمانان و خریداران عزیز می توانند همه‌روزه در روزهای کاری از ساعت ۸ الی ۱۶ و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۸ الی ۱۳ با مراجعه به آدرس تهران، خیابان وزراء، کوچه بیست و نهم پلاک ۱۹، مجموعه کالچر، با گرفتن مشاوره لازم با مشاورین ما و بررسی انواع خاویارها، خاویار مورد نظر خود را خرید نمایند.

آیا تفاوتی در خرید خاویار از سایت کالچر و خرید خاویار از سایت دیجی‌کالا وجود دارد؟

طبعا کیفیت خاویار در سایت کالچر و سایت دیجی‌کالا یکسان بوده و متفاوت با هم نیست.

 اما تفاوت های اصلی می تواند در تنوع کالایی و ارایه موارد  تخصصی بیشتر در سایت کالچر اشاره نمود چرا که تمام اکسسوری های لازم برای سرو و مصرف خاویار در فروشگاه تخصصی کالچر کامل‌تر بوده و نوع خاویارها موجود در فروشگاه نیز از نظر تنوع و گوناگونی بیشتر می‌باشد.

از دیگر تفاوت های خرید از سایت کالچر دریافت مشاوره تخصصی با کارشناسان می‌باشد که متخصصین فروش در فروشگاه کالچر نسبت به مصارف خاویار و خواص آن طبعا اطلاع کاملی‌تر دارند و همچنین دسترسی راحتری برای خریداران عزیز برای دریافت مشاوه خواهند داشت.

از دیگر تفاوت‌ها از خرید از فروشگاه کالچر و دیجی‌کالا می‌توان به سفارشی سازی سفارش‌ها اشاره کرد که گاها برخی مشتریان، خاویار را برای هدیه دادن یا ارسال به خارج از کشور می‌خواهند که ما برای این عزیزان امکانات ویژه‌ای برای تحویل و بسته بندی با توجه به نیاز مشتری اعم از کیف و بسته‌بندی ایزومتریک در نظر می‌گیریم.

هم‌چنین می‌توان به ارتباط سینه به سینه در روش خرید از سایت تخصصی کالچر اشاره نمود.

از دیگر تفاوت ها می توان به امکان خرید حضوری برای مشتریان از سایت کالچر اشاره نمود. که در این روش مشتریان عزیز در صورت تمایل می‌توانند جهت دریافت مشاوره و خرید حضوری اقدام نمایند.

آیا خاویار دیجی کالا با برند کالچر با خاویار سایت کالچر متفاوت است؟

خیر. هیچ گونه تفاوتی از نظر کیفیت در هیچ یک از فروشگاه‌ها وجود ندارد و خاویارها در هر دسته بندی و گروهی که قرار دارند با یکدیگر در هر دو فروشگاه مشابه هستند.

بسیاری از سایت ها خاویارهایی را با عنوان خاویار ارزان عرضه می کنند، آیا خرید خاویار ارزان الزاما به معنی کیفیت پایین آن است؟

الزاما به معنی بی کیفیت بودن خاویار نیست اما در موارد چون خاویار فشرده یا همان خاویار پرس این موضوع جای بحث دارد چون خاویار فشرده به علت پوسته نازک خاویار و ترکیدی تخم خاویار مواد و شیره داخل تخم از آن خارج شده و قطعا خواص خاویار سالم را دارا نمی باشد ، گاها خاویار های ارزان ممکن است که به علت آن باشد که خاویار ترش شده باشد یا طعم آن تغییر کرده باشدکه  خاویار از نظر کیفیت قطعا دچار کیفیت پایین بوده و از نظر قیمتی فروشنده قیمت پایین تری را پیشنهاد میکند .

پایین بودن قیمت خاویار گاها ممکن است به علت پیشنهاد تخفیف یا شگفت انگیز از جانب فروشنده باشد پس به همین منظور پیشنهاد می شود خریداران محترم از فروشگاه ها و سایت های معتبر خریداری نمایند .

سایت کالچر برای افرادی که دنبال خرید خاویار ارزان هستند کدام یک از خاویارهای کالچر را پیشنهاد میکند؟

فروشگاه کالچر در شرایط و موقعیت های خاص چون ایام عید باستانی و یا تخفیفات فصلی برخی از محصولات خود را جهت بهره مندی بیشتر مشتریان آن ها را در کلاس بندی تخفیف قرار می دهد که در بخش تخفیفات در دسترس مشتریان گرامی می باشد که عزیزان خریدار می توانند در این ایام از خاویار های محبوب ما با قیمت مناسب خریداری کنند .

اما یکی از محصولات پر طرفدار با قیمت مناسب ما خاویار بری و خاویار بلوگا معمولی می باشد که مصرف کنند گان عزیز اگر مایل به خرید خاویار ارزان هستند می توانند از این دو کالا بهره مند شوند.